Tavolinë ngrënieje Onyx

Tavolinë ngrënieje Onyx

42.900,00 den

Dimensioni: 160×80

Çmimi: 42,900 ден.

Përshkrim: Një tavolinë ngrënieje e bërë nga guri transparent Onyx со дебелина на оникс 2cm, со вклучени ногарки од оникс.

*Dorëzimi 20 ditë

Përshkrim

*Shënim

Tavolina mund te behet nga cdo material qe kemi ne dispozicion, si dhe dimensioni qe ju pershtatet.

Për më shumë informacion telefononi në numrin 070-261-903

Informacion shtesë

Përmasa 160 × 80 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Трпезариска маса Onyx”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Neroimpal mermer & granit është një vend ku mund të përmbushni të gjitha idetë tuaja të dizajnuara me gurë.

Subscribe Now

Don’t miss our future updates! Get Subscribed Today!

©2022. Neroimpal. All Rights Reserved.

PAGESA ME KASH OSE ME KARTEL

sq