Трпезариска округла маса CALACATA WHITE

Трпезариска округла маса CALACATA WHITE

48.800,00 ден

Димензиja: 150×150

Цена: 48,800 ден.

Опис: Трпезариска маса од кварц CALACATA WHITE со дебелина 2cm, со вклучени ногарки

Опис

*Забелешка

Масата може да биде изработена и од било кој од материјалите кои ги имаме на располагање,како и димензија која вам ви одговара.

За повеќе информации јавете се на 070-261-903

Дополнителни информации

Димензии 150 × 150 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Трпезариска округла маса CALACATA WHITE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Neroimpal mermer & granit е место каде што може да ги исполните сите ваши идеи дизајнирани со камен.

Subscribe Now

Don’t miss our future updates! Get Subscribed Today!

©2022. Neroimpal. All Rights Reserved.

ПЛАЌАЊЕ ВО ГОТОВО ИЛИ СО КАРТИЧКА

mk_MK