Трпезариска маса Calacata White

Трпезариска маса Calacata White

39.500,00 ден

Димензиja: 190×90

Цена: 39,500 ден.

Опис: Трпезариска маса од кварц Calacata White со дебелина на кварц 2cm, со вклучени ногарки.

*Достава 20 дена

Опис

*Забелешка

Масата може да биде изработена и од било кој од материјалите кои ги имаме на располагање,како и димензија која вам ви одговара.

За повеќе информации јавете се на 070-261-903

Дополнителни информации

Димензии 190 × 90 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Трпезариска маса Calacata White”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Neroimpal mermer & granit е место каде што може да ги исполните сите ваши идеи дизајнирани со камен.

Subscribe Now

Don’t miss our future updates! Get Subscribed Today!

©2022. Neroimpal. All Rights Reserved.

ПЛАЌАЊЕ ВО ГОТОВО ИЛИ СО КАРТИЧКА

mk_MK