Трпезариска маса Berat mermer

Трпезариска маса Berat mermer

25.400,00 ден

Димензиja: 180×90

Цена: 25,400 ден.

Опис: Трпезариска маса од мермер Berat  со дебелина на мермер 2cm, со вклучени ногарки од мермер.

*Достава 20 дена

Опис

*Забелешка

Масата може да биде изработена и од било кој од материјалите кои ги имаме на залиха,како и димензија која вам ви одговара.

За повеќе информации јавете се на 070-261-903

 

Дополнителни информации

Димензии 180 × 90 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Трпезариска маса Berat mermer”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Neroimpal mermer & granit е место каде што може да ги исполните сите ваши идеи дизајнирани со камен.

Subscribe Now

Don’t miss our future updates! Get Subscribed Today!

©2022. Neroimpal. All Rights Reserved.

ПЛАЌАЊЕ ВО ГОТОВО ИЛИ СО КАРТИЧКА

mk_MK